Startovní listina

Celkem: 608 přihlášených
Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
HeringováMagdaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Bušovicezaplaceno
AdamSebastianŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
AltmannPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
AnýžováŠárkaŠtafeta 2 x 10,5 kmVolduchyzaplaceno
AugustaKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Velký Rybníkzaplaceno
BacíkZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)DomažliceNPK Domažlická nemocnicezaplaceno
BajerAdam Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňKOKO PÄIVÄNzaplaceno
BajerováMichaelaŠtafeta 2 x 10,5 kmPLZEŇPlzeňzaplaceno
BalajkaMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PřešticeBlack sheep Horšicezaplaceno
BaníkováMartinaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňKlokanizaplaceno
BaranovičPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)České Budějovicezaplaceno
BarešMíraŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňSri Chinmoy Marathon Teamzaplaceno
BarešMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
BarochovskáAndreaŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaNN2019zaplaceno
BartlMatoušŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Starý Plzenec - SedlecŠpekounizaplaceno
BartošPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňUWGzaplaceno
BartošJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Sušicezaplaceno
BartošekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňBartoskovizaplaceno
BartošekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Horní Jelenízaplaceno
BartošováMiroslavaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB SušiceGabreta Teamzaplaceno
BauerOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Měčínzaplaceno
BaumrukPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmZruč-SenecHec runners teamzaplaceno
BaumrukrOndřejŠtafeta 2 x 10,5 kmSoběkuryB Teamzaplaceno
BělJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Plzeňzaplaceno
BelejTomᚊtafeta 2 x 10,5 kmChomutovZasebezaplaceno
BelejováElen Žákyně 2 (9-10 let)STG Chomutovzaplaceno
BelejováViktorieŽákyně 2 (9-10 let)STG Chomutovzaplaceno
BenešováIvaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Domažlicezaplaceno
BergPavelŠtafeta 2 x 10,5 kmTřemošnáKolibřícizaplaceno
BerkaVilémŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)StodStodzaplaceno
BernasPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Mostzaplaceno
BeštaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Bezděk Martin Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Přeštice zaplaceno
BezděkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Přešticezaplaceno
BezděkVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Třemošnázaplaceno
BíbaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PLZEŇTriatlon Plzeňzaplaceno
BicisteRadimŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
BičištěKryštofŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
BičištováMagdalénaŽákyně 1 (7-8 let)zaplaceno
BíláJanaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňMightyTeamzaplaceno
BílýBohumilŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempomakerszaplaceno
BinderVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)České BudějovicePLNEJ PUPUK CBzaplaceno
BísekMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)TachovSK Bafanazaplaceno
BlažkováRomanaRodinný běh - dospělýBloviceProstě běž!zaplaceno
BobeničJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)SokolovCvočci Sokolovzaplaceno
BobeničováIngridŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)SokolovCvočci Sokolovzaplaceno
BöhmLukášRodinný běh - dospělýToužimzaplaceno
Böhm Tomáš Rodinný běh - dětizaplaceno
Böhm Lukáš Rodinný běh - dětizaplaceno
BoříkováMonikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Blažim nezaplaceno
BorowieckaJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)ChlumčanyMAGNA teamzaplaceno
BoškováAndrea Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňZaSebeSamazaplaceno
Bouda Oldřich Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlatovyRozběháme Klatovy zaplaceno
BrandVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)BušoviceRozběháme Rokycanyzaplaceno
BřezinaJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
BrožMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)RokycanyHorská Kvilda zaplaceno
BrožPavelŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
BrůhaRadekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
BubeníčekJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
BudkováIvanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
BufkaOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
BuresPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň 2-SlovanyBP Consultingzaplaceno
BuresOndrejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KysiceTempomakerszaplaceno
BurešPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ChodovRozběháme Karlovy Varyzaplaceno
BurianekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Veseli nad Luznicizaplaceno
BurkartVěroslavaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeň zaplaceno
BuršíkVojtěchŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Lipník nad BečvouMetalistizaplaceno
BydžovskýMatthew NikolaDěti do 6 let včetně kluciBydžatazaplaceno
BydžovskýAndrew Rodinný běh - dětiBydžatazaplaceno
BydžovskýNikolaRodinný běh - dospělýTáborBydžatazaplaceno
BydžovskýMatthew NikolaRodinný běh - dětiBydžatazaplaceno
CajthamlJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Plzeňzaplaceno
CejnarTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Františkovy LázněRozbehnito.czzaplaceno
ChalupaLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň zaplaceno
ChvalováTeodoraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňForrest Gump Teamzaplaceno
CieslarovaMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Ostravazaplaceno
Cimická LucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Poběžovice zaplaceno
CipraJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)TřemošnáForrest Gump Teamzaplaceno
CiprováOldriskaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)TřemošnáForrest Gump Teamzaplaceno
CvrkOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Zruč - SenecSejtnzaplaceno
ČadováLenkaŠtafeta 2 x 10,5 kmStod zaplaceno
ČajRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)LedceRozběháme Plzeň zaplaceno
ČančíkMichal Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Kosmonosy zaplaceno
ČásaLadislav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Město Touškovzaplaceno
ČERMÁKOVÁEvaŠtafeta 2 x 10,5 kmJINCEVYZOBANÉ SLUNEČNICEzaplaceno
ČernýPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Toužimzaplaceno
ČervenáVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Rakovníkzaplaceno
ČervenýMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ČmelínskýJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Čvančara Pavel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň Tempomakers zaplaceno
DavidIvanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)StříbroStříbrozaplaceno
DědičováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Starý PlzenecSpartak Sedleczaplaceno
DietlMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PřešticeNezdicezaplaceno
DivišBedřichŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plasyzaplaceno
DlouhýJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňMAGNAzaplaceno
DobšíčekJanŠtafeta 2 x 10,5 kmHorní Břízazaplaceno
DolejšTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LomecTJ Sokol Mochtínzaplaceno
Doležalová PetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Tlučná zaplaceno
DubskáKateřinaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzenRozběháme Plzeňzaplaceno
DubskýDaliborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Třemošnázaplaceno
DvořákVáclavRodinný běh - dospělýToužimzaplaceno
DvořákováViktoriaRodinný běh - dětizaplaceno
DvorakovaZuzanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzenŠneci v běhuzaplaceno
DvořákováKristýnaRodinný běh - dětizaplaceno
EisnerTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňPilsenman Club/Team 211zaplaceno
Eisnerová Petra Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň zaplaceno
EisnerováKristýnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňTeam 211/Runlandzaplaceno
EliášMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Stříbrozaplaceno
FarnievAlexŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
FialaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňDoosan Škoda Powerzaplaceno
FidlerMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ČistáElektro Violazaplaceno
FikrleJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Prestice Soběkuryzaplaceno
FikrleZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)SoběkuryIn-line Plzeňzaplaceno
FikrlováMarieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňFIKI teamzaplaceno
FořtKarelŠtafeta 2 x 10,5 kmChlumčanyMAGNAzaplaceno
FoxGabriellaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)130 00zaplaceno
FoxDannyŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Vlašim [Benešov]zaplaceno
FránováRadkaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Horažďovicezaplaceno
GálováDanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)StodMurr(inda)zaplaceno
GazdíkDenisŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňSPORTRACESzaplaceno
GissyJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Ústí nad Labemzaplaceno
HabacArnielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
HájekJaromírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňWikovzaplaceno
HajžmanováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PřešticeTJ Řenčezaplaceno
Halasová JitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Nyrskozaplaceno
HalasovaNikolaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Nyrsko zaplaceno
HánaKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Prahazaplaceno
HanzalJanŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Hlásná TřebaňHujerovizaplaceno
HašekRadovanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň - Liticezaplaceno
HatanováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Mirošovzaplaceno
HávaJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňHS Šnecizaplaceno
HavlíčekIvo Škoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)LánovLánov-Krkonošezaplaceno
HavlínováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)LiberecRun Magazine Teamzaplaceno
HazdraPetrŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňzaplaceno
HebíkJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Ostrov u Bezdružiczaplaceno
HebrMartinŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňzaplaceno
HimmelŠtěpánDěti do 6 let včetně klucizaplaceno
HimmerMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzenzaplaceno
HlávkováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Dobřanyzaplaceno
HlinovskýTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Zruč-SenecRozběháme Českozaplaceno
HlinovskýVáclav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)PlzeňPMDP zaplaceno
HlinovskýVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Kamenný Újezdzaplaceno
HocmannovaDenisaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Štěnovice zaplaceno
HodinaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Karlovy VaryMAGNAzaplaceno
HofrichterMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
Holovská Markéta Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec zaplaceno
HolubováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
HoraPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňLemra Teamzaplaceno
HorákMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)BludovPars novazaplaceno
HorkaVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
HorníkVítŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Zelenečzaplaceno
HošekMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Klatovyzaplaceno
HoufkováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PlzeňForrest Gump Teamzaplaceno
HrabačkaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Bečov nad TeplouAlfa malezaplaceno
HrabákPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAF Teamzaplaceno
HrachJosef Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)LosináSokol Losinázaplaceno
HrachováIrenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)LosináSokol Losinázaplaceno
HradeckýTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PrahaStředeční gangsta kroužekzaplaceno
HrdličkaDušanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praskolesyzaplaceno
HrdličkováRomanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PraskolesyHrdličkyzaplaceno
HřebejkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Ústí nad Labemzaplaceno
HrochFrantišekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňKlokanizaplaceno
HromádkováMonikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Sušicezaplaceno
HronecJurajŠtafeta 2 x 10,5 kmStodzaplaceno
HrubáPavlaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
Hubáček PavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempo Makerszaplaceno
HumlováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Rychnov nad Kněžnou zaplaceno
HusníkLukášDěti do 6 let včetně klucizaplaceno
JadlovskýOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dolní ŽandovDolní Žandovzaplaceno
JanečekDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Domažlicezaplaceno
JanošíkRichardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Švihovzaplaceno
JanouškováLucie Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Neratovicezaplaceno
JáňováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Heřmanova Huťzaplaceno
Jánský Jaromír Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Šťáhlavynezaplaceno
JánskýPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)StrakoniceVytrvalci Strakonicezaplaceno
JAROSIKOVADRAHOSLAVAŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Nýrskozaplaceno
JarošováVěraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň 12zaplaceno
JavorskýJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
JelínkováMilenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Holýšovzaplaceno
JezekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Rokycanyzaplaceno
JežekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Poleň - Klatovyzaplaceno
JindřichováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
JoglLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Juhás Marek Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŽalobínDream teamzaplaceno
JurečkaDavidŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Město Touškovzaplaceno
JurnicekTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ProstejovB.J.E.S.zaplaceno
KačerCtiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)MělníkTEMPO MAKERSzaplaceno
KalinaMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Blovice (okres Plzeň-jih)Běhej Boryzaplaceno
KalinaJosefŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzenPMDP-Blue oysterszaplaceno
KalinaCestmirŠtafeta 2 x 10,5 kmBrnozaplaceno
KalinováPavlína Štafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzenPMDP-holky v běhuzaplaceno
KamenickýTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Hradec Královézaplaceno
KantorováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)zaplaceno
KaprálMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KaprálDanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Hvožďanyzaplaceno
KarlováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)VejprniceSejtnzaplaceno
KarlováMichaela Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Vejprnicezaplaceno
KasíkMichalŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
KasíkováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Cheznovicezaplaceno
KasíkováLucieŽákyně 2 (9-10 let)zaplaceno
KašpárekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŠvihovUltra brothers!zaplaceno
KašpárekVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)ŠvihovUltra brothers!zaplaceno
KavinaAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Plzeňzaplaceno
KavinaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Starý Plzeneczaplaceno
KavkaMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KillermannFelixŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Rötzzaplaceno
KlabačkaDanielŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
KlailPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KlimentMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzenzaplaceno
Klimešová Eliška Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Chodová PlanáRozběhnito.cz - Cheb zaplaceno
KlímováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeň VIP STARS zaplaceno
KnápekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)OlšanyŠkoda Pars Šumperkzaplaceno
KnopováDanaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB KraloviceBěhny za zenitemzaplaceno
KňourekVít KňourekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Planá u M.L.Rozběháme Tachovskozaplaceno
KobíkMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ChomutovBěžci Chomutovzaplaceno
KobzováJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Línězaplaceno
KočíPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Světicezaplaceno
KohoutStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KolomazníkováMarcelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)BroumyDB SCHENKER Running Teamzaplaceno
KolorosJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
KomárováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Vejprnicezaplaceno
KönigsmarkMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Přešticezaplaceno
KönigsmarkováEvaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzenzaplaceno
KonopásekMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PavlíkovMickeys runnerszaplaceno
KopeckáLucie CharlotteŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Železná RudaVýuka jazykůzaplaceno
KorandaJanŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňTrolejbusácízaplaceno
KorcováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KoreckýAdamŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)TřemošnáTeam Jumbo Visma zaplaceno
KořínkováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Klatovyzaplaceno
KorjenekMilanŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB ChrástSport Červenkazaplaceno
KosařMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaStředeční Gangsta Kroužekzaplaceno
KosinováVeronikaŠtafeta 2 x 10,5 kmDomoušicezaplaceno
KošinárDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PLZEŇzaplaceno
KošťákDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Lomnice nad Popelkouzaplaceno
KotlíkováŠárkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Hořovicezaplaceno
KotrlaLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAtrofované rucezaplaceno
KoudelkaZdeněk Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KatusicePřežít zaplaceno
KoukolíkPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KováříkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňZa mrtvou ovcízaplaceno
KováříkováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňPMDPzaplaceno
KrajčaMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PrahaNN2019zaplaceno
KrajčováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PragueNN2019zaplaceno
KrákoraJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nevidzaplaceno
KrálVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň-LiticeRozběháme Českozaplaceno
KrálJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dobřanyzaplaceno
KrálStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)SokolovRun the Worldzaplaceno
KrálovecJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)SokolovAK Sokolovzaplaceno
KrátkýMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňHO USK Plzeňzaplaceno
KratochvilMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KadaňTK STG DBK KaDaŇzaplaceno
KratochvílováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Jincezaplaceno
KratochvílováPavlaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňTempo Makerszaplaceno
KratochvílováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňLemraTeamzaplaceno
KrausDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)NýřanyNýřanyzaplaceno
KrauskopfováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Město Touškovzaplaceno
KrchňákováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PlzeňFUDRŽ teamzaplaceno
KrejčíJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)HrádekMickey's runnerszaplaceno
KrejčíTomᚊtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
KrejčíkMilanŠtafeta 2 x 10,5 kmStrakoniceSportisimo Hvězdyzaplaceno
KrejčíkováAndreaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB StrakoniceSportisimo teamzaplaceno
krejsaeduardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KřepelVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠKODA ICTzaplaceno
KrieglsteinLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňMAGNAzaplaceno
KřížPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Příbramzaplaceno
KřížLubomírŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB DobřanyChodíme rychlezaplaceno
KřížekMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KřížováAnetaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Příbramzaplaceno
KrochotDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
KrocováEvaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB RokycanyNákup TRMzaplaceno
KrocováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)HrádekRozběháme Rokycanyzaplaceno
KrullováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Beroun 3zaplaceno
KrupičkaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Břasyzaplaceno
KubíčkováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Lipník nad BečvouMetalistizaplaceno
KubíkMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Borzaplaceno
KubínMarek Štafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeň PMDP -HV - green hornetszaplaceno
KubišZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňFUDRŽ teamzaplaceno
KučeraŠtěpánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Česká Břízazaplaceno
KučeraPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 5zaplaceno
KučerováMartinaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňBeton Union zaplaceno
KučerováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KučnirováKristýnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Tachovzaplaceno
KudlikovaMarketaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ChudeninSmrt špekůmzaplaceno
KujanRené Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ChýnovČSOB Na Zdravízaplaceno
KulhanekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Karlovy Varyzaplaceno
KulhánekOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PrahaBONBONzaplaceno
KunášekDaniel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KupkaLiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňRozběháme Česko - Plzeňzaplaceno
KurzováAndreaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Prahazaplaceno
KůsováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Nová RoleTRIATLETzaplaceno
KvašZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)NýřanyAtletclub Nýřanyzaplaceno
LábrDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Loketzaplaceno
Laipertová MichaelaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
LanghammerováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LangmajerVojtaRodinný běh - dětiLíšinazaplaceno
LangmajerDominikRodinný běh - dětiLíšinazaplaceno
LangrBohuslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LednickáVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)RokycanyMickey's runners zaplaceno
Lehnert AdrianŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaSPARTA PRAHAzaplaceno
LenfeldováMagdalénaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Libereczaplaceno
LepšíTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Přešticezaplaceno
LepšíDavid Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)NepomukPT Dafča 40zaplaceno
LerchováIvetaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Nezdice na ŠumavěEmilkyzaplaceno
LeškováMonikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LiškaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňBratři v trikuzaplaceno
LiškaDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PrahaAC Kolovratyzaplaceno
LiškaSamuelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Liptovsky MikulasSticky Blinderszaplaceno
LiškováAndreaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Zdemyslicezaplaceno
LitvákováEvaŠtafeta 2 x 10,5 kmSokolovzaplaceno
LodlPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Lhotka u Radniczaplaceno
Lokajíčková MilušeŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňM+Mzaplaceno
LörikJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)StříbroPoprvézaplaceno
LoukotaLukasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 9LLzaplaceno
LukácsPavolŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 4 Michlezaplaceno
LupíšekMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horaždovicezaplaceno
LupíšekJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horažďovicezaplaceno
MajerJan Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňSilvini Madshus teamzaplaceno
MakovcováIvana Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Starý Plzeneczaplaceno
MaláIrenaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB ŽatecMRŠINYzaplaceno
MalýOndřej Štafeta 2 x 10,5 kmSoběkuryS Boysteamzaplaceno
MalýLubomírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Karlovy VaryRozběháme Karlovy Varyzaplaceno
MandausAlešŽáci 1 (7-8let) Bezedna Teamzaplaceno
MandausJiříDěti do 6 let včetně kluciBezedna Teamzaplaceno
Mandausová Vladimíra Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Kralovice Bezedna Teamzaplaceno
MarcolJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 5 - Stodůlkyzaplaceno
MarekLubošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
MarešJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Mastný JanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Chrást zaplaceno
MašekJindřichŠtafeta 2 x 10,5 kmVochovRELzaplaceno
MaštalířMatěj Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
MatějkaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňUSK CS Plzeňzaplaceno
MatějkaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Písekzaplaceno
MatějkováEvaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Klatovyzaplaceno
MátlŠtěpánŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňSlavoj Barrandovzaplaceno
MatoušekLubošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)MostMattoni Free Runzaplaceno
MattaIvanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)MyslinkaMyslinka Runzaplaceno
MazákLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŠumperkTJ Sokol Hrabenovzaplaceno
MedlínJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Klatovyzaplaceno
MedzvecMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Prahazaplaceno
MedzvecováDagmarRodinný běh - dospělýPrahazaplaceno
MedzvecováMichaelaRodinný běh - dětizaplaceno
MedzvecováDagmarRodinný běh - dětizaplaceno
MELICHARDANIELŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňGFŘzaplaceno
MenčíkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňKudos Hunterszaplaceno
MevaldDaliborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Albrechtice v Jiz.Hor.SKP Maják zaplaceno
MilotaMarekRodinný běh - dětiMiloťácizaplaceno
MilotovaAlenaRodinný běh - dospělýDobřany Miloťácizaplaceno
MinaříkováDenisaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PrahaNN2019zaplaceno
MoravcováMiroslavaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Zruč - SenecKolibřícizaplaceno
MoravecMarcelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň zaplaceno
MorkovskyTomasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Marianske Laznezaplaceno
MosiurczákováPavlínaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Jablonec nad Nisouzaplaceno
MotlíkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
MrkáčekStanislavŠtafeta 2 x 10,5 kmChomutovBK Spořicezaplaceno
MrkosJiříŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňvodácizaplaceno
MulačMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Domažlicezaplaceno
NáplavaAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
NavrátilJanŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňDC týmzaplaceno
NejedláJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha 18NN2020zaplaceno
Nejedlá Jana Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha 18NN2020zaplaceno
NejedlýPřemyslŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)HonezoviceHonezovicezaplaceno
NěmcováSoňaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Loděnice u BereounaŠneci v běhuzaplaceno
Němcová Aneta Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PrahaPřežít zaplaceno
NemecLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň - Lobzyzaplaceno
NesvadbaVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)KryryChmel Žateczaplaceno
Neužil VáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Ledcezaplaceno
NevelöšováHanaRodinný běh - dospělýTáborBydžatazaplaceno
NosekMartinŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB plzenTAPzaplaceno
nosekpavelŠtafeta 2 x 10,5 kmplzenzaplaceno
NosilováAnna Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)HolýšovTempomakerszaplaceno
NováIvanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Příbram VII1.BTOzaplaceno
NováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Nýřanyzaplaceno
NovákPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Hromnicezaplaceno
NovákPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňPřátelé Tatranského čajezaplaceno
NovákJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Albrechtice v J.h.BEZVALYŽE.CZzaplaceno
NovákováMartinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Nové Dvory zaplaceno
NovákováDominikaŽákyně 1 (7-8 let)Sport Club Plzeňzaplaceno
NovákováPetraŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB VochovBabinec Teamzaplaceno
NovákováMartinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)TřemošnáSport Club PLzeňzaplaceno
NovýPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTJ Baník Stříbrozaplaceno
NovýVladislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Příbram VII1.BTOzaplaceno
NovýKryštofDěti do 6 let včetně kluciAtletika Plzeň Lochotínzaplaceno
NovýTomášRodinný běh - dětizaplaceno
OchocThomasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
OdvárkováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Kralovicezaplaceno
OkrouhlýMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Chotíkovzaplaceno
OravecJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 1zaplaceno
Ovsíková KateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňVIP STARSzaplaceno
PalíkováLucieŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňŠkoda Electric Run Crewzaplaceno
PánkováLucieŠtafeta 2 x 10,5 kmHusinecLišáci zaplaceno
PapáčekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
PapouškováKvětaŠtafeta 2 x 10,5 kmČeské Budějovicezaplaceno
Paszyc Pavel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 4zaplaceno
PaszycTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 4 - ChodovŘežem to Unitedzaplaceno
PaszycováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Praha 4zaplaceno
PatrasováJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňLobzy týmzaplaceno
PaulováKristýnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PlasyWonder Womenzaplaceno
PaulusováSimonaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PauserMatějDěti do 6 let včetně kluciRodina Pauserzaplaceno
PavelekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Pavlík MichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňMickey's Runners zaplaceno
PavlováMonikaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB VochovVochoběžkyzaplaceno
PejcharLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)LetinySTL Plzeňzaplaceno
PejcharováJanaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Blovicezaplaceno
PekJiříŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB VejprnicePirátizaplaceno
PěknáJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PrahaVeverkyzaplaceno
PelikánPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
PešíkJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
PeškováHanaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňzaplaceno
PeteříkDušanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňBKV Holýšovzaplaceno
PeteříkováRenátaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PlzeňAteliér Maurzaplaceno
PeterkováLucieŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahazaplaceno
PetříčekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňDiabetesnasspojujezaplaceno
PetříkováMichaelaRodinný běh - dospělýStodzaplaceno
PetrusekLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 7RunCzech team zaplaceno
PhamTien Anh Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PichJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňLoučnázaplaceno
PichJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)LomLoučnázaplaceno
PíckováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Švihovzaplaceno
PiksaJaroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmPrachaticeI závod může být tréninkem.zaplaceno
PitařMichalŠtafeta 2 x 10,5 kmRakovníkzaplaceno
PiwowarczykWojciechŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzenDziabong TEAMzaplaceno
PlanetaJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)HrádekMickey's Runners zaplaceno
PlechatýLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Úsovzaplaceno
PlotěnýLubošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Statenicezaplaceno
PodskalskýRudolfŠtafeta 2 x 10,5 kmPlanáRozběháme Tachovskozaplaceno
PodskalskýPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
PokornáLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PoláčekTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)StříbroJablečný štrůdlzaplaceno
PolankaVáclavŠtafeta 2 x 10,5 kmTřemošnáPolícizaplaceno
PollakVladimirŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
PospíšilJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Dolní StudénkyPars nova a.s.zaplaceno
PotočováIvanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Sušicezaplaceno
PražákAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)VejprniceFénix Plzeňzaplaceno
PřevrátilováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Strašice zaplaceno
PribylAlesŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Neratovicezaplaceno
ProcházkaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňRun magazine teamzaplaceno
ProkešMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Tlučnázaplaceno
PrůšaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Prahazaplaceno
RadaStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PLZEŇnezaplaceno
RadaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
RadováPetraRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
ŘandaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlatovyBleskové brzdy - PKVzaplaceno
RegálováPetraRodinný běh - dospělýMěsto Touškovzaplaceno
ReiprichDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)HvozdHvozdzaplaceno
Revák LiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Chlumčany FN Plzeň zaplaceno
ŘezáčováKarolína Štafeta 4 x 5,25 km ČSOB Hromnice SKH Racingzaplaceno
ŘezáčováZdeňkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŘíhaMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Vejprnicezaplaceno
ŘíhováAndreaRodinný běh - dospělýVejprnicezaplaceno
ŘíhováAnnaMladší Žákyně (11-12 let) AE klub LADY Plzeňzaplaceno
RodZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
RodrPetr Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
RonovskáJana Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PlzeňPlzeňzaplaceno
RozšafnáLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Příbramzaplaceno
RumlJiří Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
RusZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)NýrskoTJ Nýrskozaplaceno
RybářStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Starý PlzenecMražené rybyzaplaceno
SamcováVladimíraŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB TřemošnáNákup TRMzaplaceno
SchmidProkopŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Blatnázaplaceno
SedláčekLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 5Zdarbarzaplaceno
SemenchukovMaximŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 10Running Cheffzaplaceno
SemsakGabriel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Novy Jachymovzaplaceno
SikoraHansa Tom Štafeta 2 x 10,5 kmVelké PřílepySRTG Kladno zaplaceno
SirotekJakubŽáci 1 (7-8let) Runland Teamzaplaceno
SkálaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňJRTzaplaceno
SkalákJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ZbůchZabs/ABzaplaceno
SkalováLucieŠtafeta 2 x 10,5 kmDolni Lukavicezaplaceno
SkripkaOlegŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Chynezaplaceno
SládekováHana Štafeta 4 x 5,25 km ČSOB Lázně Kynžvartzaplaceno
SmithVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Tachlovicezaplaceno
SmithSebastianŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
SmithAmelieŽákyně 2 (9-10 let)zaplaceno
SmrčekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňLemra Teamzaplaceno
SmržVladislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Lovosicezaplaceno
SnopekPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaSnopkovizaplaceno
SnopkováGabriela Štafeta 2 x 10,5 kmPrahaSnopkovizaplaceno
SornasTomášRodinný běh - dospělýzaplaceno
SornasováJanaRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
SoučekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
SoukupDušanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)MyslinkaMyslinka Runzaplaceno
SovaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Horažďovicezaplaceno
SpurnáTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)TěněMickey's Runners zaplaceno
SrbJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňSTS Chvojkovice Brodzaplaceno
StaněkJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
StaňkováEllenDěti do 6 let včetně děvčataAtletika Plzeň Lochotínzaplaceno
StehnoDominikŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Chotěbořzaplaceno
StejskalováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Ejpovicezaplaceno
StöckelmayerLukᚊtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňzaplaceno
StowasserMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)SokolovKarolaszaplaceno
StowasserFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠKODA TRANSPORTATIONzaplaceno
StrazhnykViktoriiaŽákyně 2 (9-10 let)zaplaceno
StrazhnykYevhenDěti do 6 let včetně klucizaplaceno
StrejcTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
StrejcVáclavŠtafeta 2 x 10,5 kmNepomukŠKODA MACHINE TOOLzaplaceno
StrejcováPavlína Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Nýřanyzaplaceno
StrnadPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)HolčoviceKlub Trub - Holčovicezaplaceno
StuškováHanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)ChodovACCESzaplaceno
SuchanováEsterŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
SujaJánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňMAGNAzaplaceno
Svěchotová Jaroslava Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Bušovice Rozběháme Rokycany zaplaceno
SvobodaMichal Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 4Středeční GANGSTA kroužekzaplaceno
SvobodaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PříbramRSáci Příbramzaplaceno
Svobodová JanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Rokycany Mickey's Runners zaplaceno
SvobodováSimonaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeň 4zaplaceno
SýbaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
SýkorováAlenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Nýřanyzaplaceno
ŠafaříkJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha Šneci v běhuzaplaceno
ŠafaříkováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Prahazaplaceno
ŠčepkaKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Stříbrozaplaceno
ŠedováJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň 2-SlovanyRozběháme Plzeň zaplaceno
ŠilhavýŠtěpánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň zaplaceno
ŠimůnekFilipŠtafeta 2 x 10,5 kmNýřanyzaplaceno
ŠindelářováBlankaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)BloviceRebel team Blovicezaplaceno
ŠirokýJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Druztovázaplaceno
ŠkolaVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňRozběháme Plzeňzaplaceno
ŠlaisováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Chotíkov zaplaceno
ŠlechtaPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmLosináAVARUNzaplaceno
ŠlehůbrIvetaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňŠneci v běhuzaplaceno
ŠloufJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňRozběháme Klatovyzaplaceno
ŠlukMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Línězaplaceno
ŠmákalováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ZbůchSokol SG Plzeň Petřínzaplaceno
Šmejc ml.Jan Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Žateczaplaceno
ŠnebergerováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŠnircJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Kolovečzaplaceno
ŠpalekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Dýšina zaplaceno
ŠtampachMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňMAGNAzaplaceno
ŠtenglMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nezvěsticezaplaceno
ŠtěpánJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Starý PlzenecMAGNAzaplaceno
ŠtěpáníkPavel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Horažďovice AK ŠKODA PLZEŇzaplaceno
ŠtětkováKateřinaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Blatnicezaplaceno
ŠtochlMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ÚjezdSK Doubravan Újezdzaplaceno
ŠtolkováKateřina Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňtempomakerszaplaceno
Štrbová GabrielaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Sokolov zaplaceno
ŠtrejlPavelŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB LíněLíňský rychlícizaplaceno
ŠůchováOlesjaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň321start zaplaceno
ŠvarcJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Krakovzaplaceno
ŠvarcPřemyslŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŽilovTTK Slavia VŠ PLzeňzaplaceno
ŠvarcOndraŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Karlovy VaryDopesace Crewzaplaceno
ŠvarcováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)ŽilovAtomgym Plzeňzaplaceno
ŠvihovecMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)zaplaceno
TeplýTomáš Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Hustopeče zaplaceno
TicháMarieDěti do 6 let včetně děvčatazaplaceno
Tichá TerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Hrádek Mickey's runnerszaplaceno
TichýMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňMAGNAzaplaceno
TichýMiroslavDěti do 6 let včetně klucizaplaceno
TlustáLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
TománekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nepomukzaplaceno
TomanovaJirinaŠtafeta 2 x 10,5 kmSokolovzaplaceno
TomáškováKateřinaŠtafeta 2 x 10,5 kmDýšinazaplaceno
TomčíkováMarkétaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
TopinkaKarel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňVIP STARS zaplaceno
TrefanecPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Zruč-Seneczaplaceno
TrenčanskáMiroslavaŠtafeta 2 x 10,5 kmHolýšovBKV Holýšovzaplaceno
TučákováOlgaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
TurčJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAC Nýřanyzaplaceno
TymlOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
UlmováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
UrbanPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ChudeniceJSDH Chudenicezaplaceno
UrbanDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praguezaplaceno
VacekJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Klatovyzaplaceno
Vachová Karolína Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Lišice u Dolní LukaviceMickey's Runners zaplaceno
VaclavkovaPetraŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaWine teamzaplaceno
VadlejchMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Strakonicezaplaceno
VajskebrJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň 8-ČerniceDB SCHENKER running teamzaplaceno
VárošDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŠumperkŠumperkzaplaceno
VašíčekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)TáborVašonizaplaceno
VašíčkováNela Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)TáborVašonizaplaceno
VašinováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)HraniceNutrend Teamzaplaceno
VeberKamil Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
VernerováMartinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeň zaplaceno
VeselýEvženŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Plzeňzaplaceno
VeselýPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
ViktoraMiloslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Blovicezaplaceno
VítkováAdélaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Blovicezaplaceno
VítkováZuzanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)MostRozběháme Česko zaplaceno
VítováKamilaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)KameniceŠneci v běhu zaplaceno
VlasJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)DobřanyRozběháme Českozaplaceno
VlasákJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
VlčkováVlastaŠtafeta 2 x 10,5 kmŠtěnovicezaplaceno
VohradskýLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempomakerszaplaceno
VokáčPavel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)NepomukObreta teamnezaplaceno
VokáčováRadka Štafeta 4 x 5,25 km ČSOB NepomukObreta teamnezaplaceno
VolfMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ChomutovBěžci Chomutovzaplaceno
VolkováAnetteŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
VoráčováMarcelaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB Klatovyzaplaceno
VošahlíkMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)VestecCzech Tri Works Teamzaplaceno
VrátníkováAliceŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňRozběháme Plzeňzaplaceno
VrbaDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
VrbaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Plzeňzaplaceno
WeishauplovaAnnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)RokycanyRozběháme Rokycanyzaplaceno
WernerRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
ZahálkaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ZahálkováJindraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)ChlumčanyChlumčanyzaplaceno
ZáhorováAndreaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňVLTAVA LABE MEDIAzaplaceno
ZahorovaPetraRodinný běh - dospělýstreliceknedloveprozelozaplaceno
ZáhorováViktorie Rodinný běh - dětizaplaceno
ZáhorováViktorie Žákyně 1 (7-8 let)zaplaceno
ZelenkaOldřichŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Klabavazaplaceno
ZemanováVeronikaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB KraloviceBellisky+Běhny z Kraloviczaplaceno
ZikmundováPavlaŠtafeta 4 x 5,25 km ČSOB PlzeňŠTAFETA 4x5km, ČSOBzaplaceno
ZítkaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
Zukal MartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Trnovázaplaceno
ZvonařFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
ŽáčkováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňMakabi KVzaplaceno
Žákovec Jiří Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň BKPB Plzeň zaplaceno
ŽaloudekMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)SušiceZM2020zaplaceno
ŽažoDavidŠtafeta 2 x 10,5 kmChomutovzaplaceno
ŽeníšekJindřichŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Libereczaplaceno
ŽigováSabinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeň 3Rozběháme Českozaplaceno