Startovní listina

Celkem: 703 přihlášených
Příjmení ▼JménoKategorieMěstoTeamPlatba
AltmannPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
AndělVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlatovyTJ sokol Mochtinzaplaceno
AndrýsováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Dobřanyzaplaceno
AudesŠimonŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Hrádekzaplaceno
BabkováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)KlatovyEaglovice teamzaplaceno
BaborováAnna Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
BahnerováAnnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Prahazaplaceno
BaníkováMartinaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňKlokanizaplaceno
BaranecŠtefan Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Dobřany zaplaceno
BaranovičPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)České BudějoviceBlondýny na útěkuzaplaceno
BarešMíraŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňSri Chinmoy Marathon Teamzaplaceno
BarthováKarolínaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeńzaplaceno
BartlMatoušŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Starý Plzenec - SedlecŠpekounizaplaceno
BartoníčekZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Kaznějovzaplaceno
BaselidesDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Šťáhlavyzaplaceno
BaxaRadimŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)HolýšovBKV Holýšovzaplaceno
BělJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Plzeňzaplaceno
BělJiříRodinný běh - dospělýStarý plzenecFazolezaplaceno
BělováAdinaRodinný běh - dětiStarý PlzenecFazolezaplaceno
BendaOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ÚsovRun magazínem teamzaplaceno
BenesZdenekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň zaplaceno
BenešKamilŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
BenešováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
BenešováPetraŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPKlatovyzaplaceno
BerkaLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
BeštaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
Bezděk Martin Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Přeštice zaplaceno
BezděkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)PřešticeKlatovská nemocnicezaplaceno
BezděkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlatovyBeer Teamzaplaceno
BezděkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Přešticezaplaceno
BezděkováLucieRodinný běh - dětiPlzeň 1zaplaceno
BezděkováMagdalenaRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
BicisteRadimŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
BičištěKryštofŽáci 2 (9-10let) Chotíkovzaplaceno
BičišťováMagdalénaŽákyně 2 (9-10 let)Chotíkovzaplaceno
BílýBohumilŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempomakerszaplaceno
Biskup Stanislav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Stankovice MRŠINY ŽATEC zaplaceno
BláhaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)NeratoviceTJ Neratovicezaplaceno
BláhováMagdalénaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
BlatskaLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
BohacJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzenzaplaceno
BohoněkRichardŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahazaplaceno
BokuvkovaHanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeň 23mi.ha.ve.ma.zaplaceno
BoreckýDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Benátky nad Jizerouzaplaceno
BorowieckáJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PlzeňMagna Seating Pilsenzaplaceno
BoškováAndrea Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňZaSebeSamazaplaceno
BradaMartinŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
BrandVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)BušoviceRozběháme Rokycanyzaplaceno
BrandejsJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praguezaplaceno
BřehovskýRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LitvínoviceSportcentrumdelfín.s.r.ozaplaceno
BrožíkMichael Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň 18Sologoatzaplaceno
BrožkaJaroslav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
BrychLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Pavlovzaplaceno
Brychová MichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Pavlovzaplaceno
BrychtováBarboraDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňzaplaceno
BrychtováAnnaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňzaplaceno
BrýnaLeošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Vrchlabí 3Teamzaplaceno
BubenMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Sedlicezaplaceno
BučkováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)KlatovyEaglovice teamzaplaceno
BufkaOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
BukoviniEduardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Kraluv Dvurzaplaceno
BulinaMartin JosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň - Jižní Předměstízaplaceno
BurkartVěroslavaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeň zaplaceno
CenefelsFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Holýšovready2winzaplaceno
ChaloupkovaSimonaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Praha 4zaplaceno
CilaIvaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
CingrošMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Prahazaplaceno
CingrošováŽanetaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Tachovzaplaceno
CipraJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)TřemošnáForrest Gump Teamzaplaceno
CiprováIvanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Přeštice (Plzeň-jih)zaplaceno
CiprováOldriskaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)TřemošnáForrest Gump Teamzaplaceno
CísařJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)xxxxxxxxxxxxxxxxxzaplaceno
CísařováDanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)xxforrest gump teamzaplaceno
CivínAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Králův DvůrFC Lamy Berounzaplaceno
CsibaHedvikaŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaMiščizaplaceno
CsireSzabolcsŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)MoravanyUltraViolazaplaceno
CsókásMariánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)VišňovéŠARIŠzaplaceno
CvrkOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Zruč - SenecSejtnzaplaceno
ČadováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Stod zaplaceno
ČásaLadislav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Město Touškovzaplaceno
ČáslavskýMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaPrahazaplaceno
ČermákJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nýřanyzaplaceno
ČERMÁKOVÁEvaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)JINCEVYZOBANÉ SLUNEČNICEzaplaceno
ČernýPatrikŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
ČernýMarcelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)DomažliceDomažlice zaplaceno
ČernýMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAC Trial Plzeňzaplaceno
ČernýMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)StřížoviceRebel Team Blovicezaplaceno
ČertekováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Prahazaplaceno
ČihařováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha 4zaplaceno
DamasLeonŽáci 1 (7-8let) Plzeňzaplaceno
DandaVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Příbram VIIzaplaceno
DaňhelVojtěchŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 13 - Řeporyjezaplaceno
DankoJanŠtafeta 2 x 10,5 kmPlanáRozběháme Tachovskozaplaceno
DavidJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
DebnárDušanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Prahazaplaceno
DědičováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Starý PlzenecSpartak Sedleczaplaceno
DietlMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PřešticeNezdicezaplaceno
DolejšTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LomecTJ Sokol Mochtínzaplaceno
Dolejšova Milada Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Srbyzaplaceno
DolejšováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Horšovský Týnzaplaceno
DoubravováMichaela Štafeta 4 x 5,25 km PVZPPraha 10innogyzaplaceno
DrahozalMichalŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPVšerubyStodská nemocnicezaplaceno
DrozdLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Starý Plzeneczaplaceno
DrozdíkováAndreaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha 3zaplaceno
Drtilová DenisaŠtafeta 2 x 10,5 kmObecnice zaplaceno
DryákJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 9Praha 9zaplaceno
DuchekJožkaŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horní BřízaRozběháme Plzeňzaplaceno
DufkováKateřinaŠtafeta 2 x 10,5 kmMostzaplaceno
DušekAntonínŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Tachovzaplaceno
DuškováKateřinaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
DvořákMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Habartovzaplaceno
DvořákMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Horní BřízaGrünsportzaplaceno
DvořákováAdéla EmaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Litvínov zaplaceno
DvořákováZuzanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňŠneci v běhuzaplaceno
Eisnerová Petra Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň zaplaceno
FabčinováKatkaŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahazaplaceno
FaitKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)DomažliceAGP Domažlicezaplaceno
FenclMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Trnová u Plznězaplaceno
FialaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)LetkovAC-Heatingzaplaceno
FialaZdenekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)PlzenSk Evazaplaceno
Fialka František Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Místo Běžci Chomutov zaplaceno
FialkaFrantišekRodinný běh - dětiMísto 58Běžci Místozaplaceno
FialkováEliškaRodinný běh - dospělýMísto 58Běžci Místozaplaceno
FialkováEvaRodinný běh - dospělýMístoBěžci Místozaplaceno
FictumováPetraRodinný běh - dospělýHolýšovzaplaceno
FidlerMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ČistáElektro Violazaplaceno
FischerStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
FlaišmanMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
FoxDannyŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Vlašim [Benešov]zaplaceno
FrancováKristýnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Domažlicezaplaceno
FrankPatrik Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
FremrLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň zaplaceno
FriedlTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň321startzaplaceno
FrodlMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)HolicePOLLzaplaceno
FrousováAnnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
FryaufováAnežkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
FurgolMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Prahazaplaceno
GashiSarahŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PlzeňNohama dolůzaplaceno
GottfriedováAmálieŽákyně 1 (7-8 let)Plzeňzaplaceno
GregaFrantišekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
GregořicaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
GruberTobiášDěti do 6 let včetně kluciPlzeňzaplaceno
GruberováNatálieŽákyně 2 (9-10 let)Plzeňzaplaceno
Gurtkiewicz Łukasz Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Zbůch Adient Borzaplaceno
GutwirthAdamŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňForestdentzaplaceno
HacaperkaFilipŽáci 1 (7-8let) PříbramSK Sporting Příbramzaplaceno
HacaperkaMarekDěti do 6 let včetně kluciPříbramSK Sporting Příbramzaplaceno
HájekJaromírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňWikovzaplaceno
HajžmanMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňHajží a Maruškazaplaceno
HajžmanováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PřešticeTJ Řenčezaplaceno
HálováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Benešov u PrahyBenešovský běžecký klubzaplaceno
HamtákOtakarŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňHS ŠNECIzaplaceno
HanušJanRodinný běh - dospělýPrahaMiščizaplaceno
Hanzlíková HanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPocínoviceEaglovice Teamzaplaceno
HartRadek Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horní BřízaBaroko maratonzaplaceno
HaslJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)StodSeals Runzaplaceno
HašekRadovanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň - Liticezaplaceno
HatanováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Mirošovzaplaceno
HatováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)KlatovyNejhorší je dát si málozaplaceno
HávaJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňHS Šnecizaplaceno
HavelMichalDěti do 6 let včetně kluciSedlčanyželvy ninjazaplaceno
HavelMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)SedlčanyTJ Sokol Jesenicezaplaceno
HavelMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)SušiceZdouň Hrádekzaplaceno
HavelkaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlatovyNejhorší je dát si málozaplaceno
HavlíčekDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)TachovOsmaci. Cz / Travel freezaplaceno
havlíčkovámichaela Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)klášterec nad ohříDOZP Kovářskázaplaceno
HavlováEllaŽákyně 1 (7-8 let)Sedlčanyteam Locikazaplaceno
HavránekLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňPilsenTopPairzaplaceno
HebrMartinŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
HejlováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Klatovyzaplaceno
Hejnicová EvaŠtafeta 2 x 10,5 kmBřezová Mazda teamzaplaceno
HelclMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Jicinzaplaceno
HimmelŠtěpánDěti do 6 let včetně klucizaplaceno
HladíkHomérŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Příbramzaplaceno
HlaváčkováNaďaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPHořoviceBéčkazaplaceno
HlávkováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)DobřanyDOBŘANY zaplaceno
HlinovskýVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Kamenný Újezdzaplaceno
HlinovskýVáclav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)PlzeňPMDP zaplaceno
HlinovskýTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Zruč-SenecAK Škodazaplaceno
HlochTomasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňSpartak Žebrák Muay thai/kickboxing zaplaceno
HochmannMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Újezdzaplaceno
Hodina Vojtěch Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Buková zaplaceno
HolečekFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňPlzeňzaplaceno
HolubNikolaŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KozolupyAkélazaplaceno
HomolkovaJanaŠtafeta 2 x 10,5 kmOstrovZahrádkáři zaplaceno
HonzůJaroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňBleskošnecizaplaceno
HoraPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňLemra Teamzaplaceno
HorákJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LitomyšlRozběháme Plzeňzaplaceno
HorníkAdamŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň 3SPORT CLUB PLZEŇzaplaceno
HorníkVítŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Zelenečzaplaceno
HoudekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň Barča teamzaplaceno
HoufkováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňForrest Gump Teamzaplaceno
HrabovskáTerezaŠtafeta 2 x 10,5 kmVochovzaplaceno
HrachováIrenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)LosináSokol Losinázaplaceno
HrachovcováMarieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňHajží a Maruškazaplaceno
HradilovaVladislavaŠtafeta 2 x 10,5 kmBělá nad Radbuzou (okr. DomažlVlaďka a Nikčazaplaceno
HrdličkaPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 7zaplaceno
HrinkoMarošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
HrinkovaŽanetaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň ŽMKzaplaceno
HrochFrantišekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňKlokanizaplaceno
HromádkaPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmNový BorŠPONOŽROUTI #1zaplaceno
HroudaMonikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PrahaNN2021zaplaceno
HrubecMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 4zaplaceno
HrubýRichardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ZdiceFbC Spartak Žebrákzaplaceno
Hubáček PavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempo Makerszaplaceno
HubataArnoštŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
HůzaLadislavRodinný běh - dospělýHradec KrálovéPpl Hradec Královézaplaceno
Ivančák LadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Karlovy Varyzaplaceno
JáchimZbyněkŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňJá to dám!zaplaceno
JanaJanDěti do 6 let včetně kluciPlzeňKočičákzaplaceno
JandováŠtěpánkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň Lhotazaplaceno
JanošíkRichardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Švihovzaplaceno
JanouškováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Neratovicezaplaceno
JanouškováLucie Štafeta 4 x 5,25 km PVZPNeratovicezaplaceno
JanováMarcelaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňKočičácizaplaceno
JantosMatejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Hrádek u Rokycanzaplaceno
JavůrkováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
JelínekŠtěpánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Olomouczaplaceno
JelínekTomᚊtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzenRampušácizaplaceno
JelinkováDagmarŠtafeta 2 x 10,5 kmPilsenDoběhneme je zaplaceno
Jícha Jiří Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Dolní Bělázaplaceno
JoglLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
JohánekPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Domažlicezaplaceno
JohánekMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)KlatovyBeer Teamzaplaceno
KačenaJakub Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň Kuba teamzaplaceno
KačerCtiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)MělníkTEMPO MAKERSzaplaceno
KačerMilošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňFC Anatrottozaplaceno
KačerováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)MělníkRTWzaplaceno
Kadlec Tomáš Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
KadlecIvoŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeň, Jižní Předměstízaplaceno
KadlecováVeronika Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Klatovy zaplaceno
KakešZbyněkŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlasyzaplaceno
KalinaJosefŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzenPMDP-Blue oysterszaplaceno
Kalinič JaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Trnová Praha západ zaplaceno
KalinováPavlína Štafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzenPMDP-holky v běhuzaplaceno
KalvasViktorŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
KamarytTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠkoda Electriczaplaceno
KamenickáHanaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňzaplaceno
KantaZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠtefko Running Teamzaplaceno
KantorováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)zaplaceno
KantováBlankaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Klatovy 1zaplaceno
KaprálMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KarásekJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)ValdiceKartouzyzaplaceno
KarkošMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KarlováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)VejprniceSejtnzaplaceno
katonadavidŠtafeta 2 x 10,5 kmvejprniceNeperlivá Magnesiazaplaceno
KavalířováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KavanaghEmmetŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)BrnoZebra Technologieszaplaceno
KavkaMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KéharOtaŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KellerPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Chomutovzaplaceno
KelnerováStanislavaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňAir Bankzaplaceno
KeřlíkováPetraŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňHolky před přechodem :-)zaplaceno
KlailPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KlailLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KlasLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňNohama dolůzaplaceno
KláskováZuzanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)ChotíkovForrest gump teamzaplaceno
KleisnerováJanaŽákyně 2 (9-10 let)Plzeňzaplaceno
KlíčMichalŠtafeta 2 x 10,5 kmProstějovzaplaceno
KlimentMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzenzaplaceno
Klimešová Eliška Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Chodová PlanáRozběhnito.cz - Cheb zaplaceno
KlymenkoPavloŠtafeta 2 x 10,5 kmRokycanyzaplaceno
KnápekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)OlšanyŠkoda Pars Šumperkzaplaceno
KnopováDanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPKraloviceBěhny za zenitemzaplaceno
KočkaVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)RokycanyRokycanyzaplaceno
KofiRadimŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaFast and Furiouszaplaceno
KohoutováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňŠneči v běhu zaplaceno
KomárováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Vejprnicezaplaceno
KONDOKeiichiŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Hradec Královézaplaceno
KonečnýVratislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 6zaplaceno
KopeckáLucie CharlotteŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Železná RudaVýuka jazykůzaplaceno
KořánBorisDěti do 6 let včetně kluciPlzeňKořán teamzaplaceno
KořánTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňKořán teamzaplaceno
KorandaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňPlzeňzaplaceno
KořánováNelaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňKořán teamzaplaceno
KoreckáBlankaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PříbramŠneci v běhuzaplaceno
KosDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Litohlavyzaplaceno
KosařMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaStředeční Gangsta Kroužekzaplaceno
KosováIvaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
KošanováJájaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPZruč-SenecRozběháme Českozaplaceno
KottováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňVercafitzaplaceno
KoubíkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Králův DvůrBIKE HERO (www.bikehero.cz)zaplaceno
KOUTNÍKPETRŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
KozákJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Třemošnázaplaceno
KožíškováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KraftováKlaudieRodinný běh - dětiPlzeňzaplaceno
KrákoraJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nevidzaplaceno
KralJiriŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň Valchazaplaceno
KrálJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dobřanyzaplaceno
KrálKevinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Milínzaplaceno
KrálováTerezaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPDolanyzaplaceno
KrálovecJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)SokolovAK Sokolovzaplaceno
KrátkýMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňHO USK Plzeňzaplaceno
KratochvílováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňLemraTeamzaplaceno
KratochvílováMichaelaŠtafeta 2 x 10,5 kmZaječov3Mzaplaceno
KrausDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)NýřanyNýřanyzaplaceno
KrauzTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
KrchMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KrchňákováPetraŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňFUDRŽ teamzaplaceno
KrechováEva Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňDAIKINzaplaceno
KrejsaEduardŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
KřenDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Dobřanyzaplaceno
KřížRadekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horšovský Týnzaplaceno
KřížekMiroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠneci v běhuzaplaceno
KrochotDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
KrullováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Beroun 3zaplaceno
KrupičkaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 9zaplaceno
KubalíkováLucieŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
KubínMarek Štafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeň PMDP -HV - green hornetszaplaceno
KubišZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KubouškováŠárka Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Horšovský Týnzaplaceno
KučerováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
KuglerMartinŠtafeta 2 x 10,5 kmJinceMatum Alpinezaplaceno
KuleAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PrahaBKČSzaplaceno
KulišanStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
kunclmartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Hostivicezaplaceno
KunstátováMarieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ZdibyŠneci v běhu / Prostě běžzaplaceno
KunštováKateřinaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPKatoviceRozběháme Strakonicezaplaceno
KupkaLiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňRozběháme Česko - Plzeňzaplaceno
KusalaSvätoplukŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PrahaMattoni FreeRunzaplaceno
KutnáJohanaRodinný běh - dětiPlzeňzaplaceno
KvašZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)NýřanyAtletclub Nýřanyzaplaceno
LábrDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Loketzaplaceno
LacinaOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Louny#Lácazaplaceno
LacinováLudmilaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
LambertMilošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Kounicezaplaceno
LanghammerováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LedvinováŠárka Štafeta 2 x 10,5 kmDomažlice zaplaceno
LehečkaZdeněkŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeň(J)elitazaplaceno
LembergerPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Katovicezaplaceno
LepičováHanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)HýskovSri Chinmoy Marathon Teamzaplaceno
LepšíLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Přešticezaplaceno
LepšíTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Přešticezaplaceno
LevorováGabrielaRodinný běh - dospělýStarý Plzeneczaplaceno
LíblováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
LieblováMarkétaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Stodzaplaceno
LinkaPavel JanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LisýŠtěpánŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPBřasyzaplaceno
LiškaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňBratři v trikuzaplaceno
LiškaDavidŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaAC Kolovratyzaplaceno
LiškováAndreaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ZdemysliceBlondýny na útěkuzaplaceno
LochmanováBáraŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPBorekSri Chinmoy Marathon Teamzaplaceno
LoskotMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Cheznovicezaplaceno
LoudováSoňaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)NýřanyStodská štafetazaplaceno
LukešFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
LuňáčekPavel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Berounzaplaceno
LyerMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)KlatovyEaglovice teamzaplaceno
MacanPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Staňkovzaplaceno
MacekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)České Budějovicezaplaceno
MachNikosŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PrahaNIKOS JE FRAJERzaplaceno
MagočiJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Střelské Hošticezaplaceno
MajerKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha (okr. Hlavní město Prahazaplaceno
MakovcováIvanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Starý Plzeneczaplaceno
Makuš Martin Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Tachov zaplaceno
MaláIrenaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPŽatecMRŠINYzaplaceno
MalankaRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Králův Dvůr zaplaceno
Malec PavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Teplice zaplaceno
MalýLubomírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Karlovy VaryRozběháme Karlovy Varyzaplaceno
MančíkAndreaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeň-LhotaLhotský běhnyzaplaceno
MarcolJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 5 - Stodůlkyzaplaceno
MarekMatějŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňTriatlon Plzeňzaplaceno
MarekLubošŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
MarkováAndreaŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahazaplaceno
MarvánOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Sezemicezaplaceno
MastnýPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
MašekJindřichŠtafeta 2 x 10,5 kmVochovRELzaplaceno
MašekJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňTEMPO MAKERS vodičizaplaceno
MašekVáclavMladší Žáci (11-12let)PlzeňSK Plzeň Doubravkazaplaceno
MašekMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
MašekVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňSK Plzeň Doubravkazaplaceno
Mašková Josefína Žákyně 1 (7-8 let)PlzeňSK Plzeň Doubravkazaplaceno
MatějůRadekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LubnáLubná u Rakovníkazaplaceno
Matoušek Václav Škoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Drmoul Drmoul zaplaceno
MattaIvanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)MyslinkaMyslinka Runzaplaceno
MatyášJanDěti do 6 let včetně kluciHolýšovzaplaceno
MatysováVlasta Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Teplá zaplaceno
MaxováJanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPDobřanyMAXFITzaplaceno
MenčíkTomᚊtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňKudos Hunterszaplaceno
MertaViktorŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
MertlVladimirŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)NýřanyZF Engineering Plzeňzaplaceno
MičaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Dobřanyzaplaceno
MikešRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Horní Bříza KOS Slavia Plzeňzaplaceno
MikutováValentýnaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
MilotaMarekRodinný běh - dětiMiloťácizaplaceno
MilotovaAlenaRodinný běh - dospělýDobřany Miloťácizaplaceno
MlejnkováLucieRodinný běh - dospělýStarý Plzeneczaplaceno
MokruschTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAK Škoda Plzeňzaplaceno
MolnárJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Kadaňzaplaceno
MotlíkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
MoulisováTerezaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PlanáRozběháme Tachovsko zaplaceno
MrázMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeň 4Škoda Transportationzaplaceno
MulačMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Domažlicezaplaceno
NajmanOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
NavrátilJanŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňDC týmzaplaceno
NedvědováMarieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Stará Boleslavzaplaceno
NejedlýPřemyslŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)HonezoviceHonezovicezaplaceno
NěmečekVáclavŽáci 1 (7-8let) Starý Plzeneczaplaceno
NěmečekJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňDaikinzaplaceno
NěmečekAdamDěti do 6 let včetně kluciStarý Plzeneczaplaceno
NesvadbaVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)KryryZdravotní klaun zaplaceno
Neužil VáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Ledcezaplaceno
NimčováEliškaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)LíněRozběháme Plzeňzaplaceno
NollRadekŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
nosekpavelŠtafeta 2 x 10,5 kmplzenzaplaceno
NosilováAnna Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)HolýšovTempomakerszaplaceno
NováIvanaŠtafeta 2 x 10,5 kmPříbram VII1. Budislavický turistický oddílzaplaceno
NovákMartinŠtafeta 2 x 10,5 kmZbůchPřátelé Tatranského čajezaplaceno
NovákJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Albrechtice v J.h.BEZVALYŽE.CZzaplaceno
NovákováJana Rodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
NovákováJohanka Rodinný běh - dětiPlzeňzaplaceno
NovákováŽanetaRodinný běh - dětiPlzeňzaplaceno
NovýVladislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Příbram VII1. Budislavický turistický oddílzaplaceno
NovýMíraŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzenPlzenzaplaceno
NovýLubošŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 13 - Řeporyjezaplaceno
NozarováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha (okr. Hlavní město Prahazaplaceno
OchocThomasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Rychnov nad Kněžnouzaplaceno
OdvárkaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
OkluskýMiroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmPraha 6zaplaceno
Olšovská Jelínková LucieŠtafeta 2 x 10,5 kmPraha 15NN2021zaplaceno
OlšovskýLukᚊtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
OnderováBarboraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)SušicePerfect Worldzaplaceno
OndrůšekLiborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Praha 8Morové Šlehyzaplaceno
OudováMartinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Sušicezaplaceno
Ovsíková KateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňVIP STARSzaplaceno
OzogTomaszŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Prahazaplaceno
PaďourekZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 9Statikon Solutions s.r.o.zaplaceno
PalkoAlešŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 11zaplaceno
PandeyRohanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PánkováLucieŠtafeta 2 x 10,5 kmHusinecLišáci zaplaceno
PapáčekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Rokycanyzaplaceno
PaulusováSimonaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PauserMiroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmJihlavaRodina Pauserzaplaceno
PávkováMartaŠtafeta 2 x 10,5 kmPříbramzaplaceno
PečenáKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PeirsonAndrewŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Prahazaplaceno
PeirsonOliverŽáci 2 (9-10let) Praha 6zaplaceno
PejcharLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)LetinySTL Plzeňzaplaceno
PejcharováJanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPBlovicezaplaceno
PěknáJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PrahaVeverkyzaplaceno
PerglerJindřichŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PrahaPivo a mysliveczaplaceno
PešekKamilŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
PeškováHanaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
PeteříkováRenátaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)PlzeňAteliér Maurzaplaceno
PeterkováKateřinaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPraha 9 - Letňanyzaplaceno
PetrášekVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ChodovZKO 408 Chodovzaplaceno
PetříčekMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňDiabetesnasspojujezaplaceno
PetrusekLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 7RunCzech team zaplaceno
PíckováLucieŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ŠvihovSokol Švihovzaplaceno
PiksaJaroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmPrachaticeI závod může být tréninkem.zaplaceno
PinlLibor Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňTaranis Gym zaplaceno
PitařMichalŠtafeta 2 x 10,5 kmRakovníkzaplaceno
PlassTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Chotěšovzaplaceno
PlechatýLadislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ÚsovRozběháme Českozaplaceno
PodlenaVáclavŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
PodskalskýRudolfŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlanáRozběháme Tachovskozaplaceno
PokrupaMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)kRÁSNÝ dVŮRKrásnodvorská Myslivnazaplaceno
PoláchLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
PolachováSimonaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
PolenováKvětaŠtafeta 2 x 10,5 kmZlivzaplaceno
PolívkováPetraŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňBěžím za Liticezaplaceno
PollakVladimirŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
PopovičováRomana Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)PrahaŠneci z Krčezaplaceno
PospíšilJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dolní StudénkyŠKODA PARS a.s.zaplaceno
PospíšilAntonínŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)TlučnáTlučnázaplaceno
PotužníkováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)KlatovyEaglovice Teamzaplaceno
PoustkaVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)MíšovKlub biatlonu Plzeň-Liticezaplaceno
PouzankovaKarinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Praha 7 - Holešovicezaplaceno
PracnaTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
PřenosilVladimírŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPStříbroKonplanzaplaceno
PřenosilStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)MiroviceMirovicezaplaceno
PřevrátilováRenataŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Strašice zaplaceno
PřikrylKristiánŽáci 1 (7-8let) SK Svárovzaplaceno
PřikrylKarelŽáci 2 (9-10let) SK Svárovzaplaceno
PřikrylTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PticeSK Svarovzaplaceno
PřikrylováKateřinaŽákyně 2 (9-10 let)SK Svárovzaplaceno
PřikrylováLenkaRodinný běh - dospělýPticeSK Svárovzaplaceno
PrimasMilanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ProcházkaJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňRun magazine teamzaplaceno
ProkešMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Tlučnázaplaceno
ProkopováDenisaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňDream teamzaplaceno
ProvazníkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)BohutínBohutínzaplaceno
PrůšaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 4zaplaceno
PrůšováZuzanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
PučelíkKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Klatovyzaplaceno
PuhlovskýVladimírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Vejprnicezaplaceno
PunčochářJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Nové Sedlozaplaceno
RadaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dobřanyzaplaceno
RádlováLenkaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňJohnyho (j)Elita - Rozběháme Českozaplaceno
ReiprichDanielŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)HvozdHvozdzaplaceno
RejmonDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ChomutovPrasetenstvozaplaceno
RendlTomasŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 6EmbedITzaplaceno
Repáčová MarcelaŠtafeta 2 x 10,5 kmOtvice607664077zaplaceno
ŘezáčKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŘezáčováZdeňkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŘezankováAlenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)SušiceKilpi Kome Klubzaplaceno
RezekRadekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Osek u RokycanSokol Osek u Rokycanzaplaceno
ŘežábkováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Staňkovzaplaceno
ŘíhováAndreaRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
ŘíhováAnnaStarší Žákyně (13-14 let)AE klub LADY Plzeňzaplaceno
RoedlovaAdelaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzenTo damezaplaceno
RollMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Velké Přílepyzaplaceno
RothZdeněkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Plzeňzaplaceno
RothováKamilaRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
RubášMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Klatovyzaplaceno
RumlJiří Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
RybářStanislavŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPStarý PlzenecMražené rybyzaplaceno
RybářováVeronikaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
RyskováVeronikaRodinný běh - dětiRozběháme Strakonicezaplaceno
RyskováDagmarRodinný běh - dospělýStrakonicezaplaceno
SáblTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)LounyMáťa tým zaplaceno
SchmidProkopŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Blatnázaplaceno
SchmidtMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ŽatecHopman team Žateczaplaceno
SedlacekKarelŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
SedláčekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňTJ Sokol SG Plzeň-Petřínzaplaceno
SedláčekLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 5Zdarbarzaplaceno
SedláčekMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Blatnázaplaceno
SedlakJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzenzaplaceno
SedlákováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
Sekáčová Eliška Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Dobřany zaplaceno
SemsakGabriel Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Novy Jachymovzaplaceno
SetnickýDušanŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaReckitt Gentlemenzaplaceno
sharmaUtkarshŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praguezaplaceno
ShcheretskyiRomanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňMagna Seating Pilsenzaplaceno
ShtepaBohdanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
SíbrováLucieŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPrahazaplaceno
SihelskáMartinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)StříbroČeský rozhlas Plzeňzaplaceno
SimbartlVáclavŠtafeta 2 x 10,5 kmKlatovyŠPONOŽROUTIzaplaceno
SkalákJanŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPZbůchZabs/ABzaplaceno
SkopováAndělaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňSCOPI TEAMzaplaceno
SkopováMadlaRodinný běh - dětiPlzeňSCOPI TEAMzaplaceno
SkopováLenkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
SkopováAndělaRodinný běh - dětiPlzeňSCOPI TEAMzaplaceno
SkopováMadlaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňSCOPI TEAMzaplaceno
SkopovýPavel Rodinný běh - dospělýPlzeňSCOPI TEAMzaplaceno
SlatkovskýMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)KlabavaSvětlu vstříczaplaceno
SmíškováMagdalénaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
SmithSebastianŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
SmithAmelieŽákyně 2 (9-10 let)zaplaceno
SmithVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Tachlovicezaplaceno
SmithDaisyDěti do 6 let včetně děvčataTachlovicezaplaceno
SmolíkPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeň 18TVPzaplaceno
SoprMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Horní Břízazaplaceno
SorádLukᚊtafeta 2 x 10,5 kmPrahaSK Plzeň/Hájezaplaceno
SornasováJanaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
SoucekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzenzaplaceno
SoukupPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
SoukupPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
Soukupová Monika Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Praha zaplaceno
SršeňStanislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Český BrodŠneci v běhuzaplaceno
StančíkTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeň 3zaplaceno
StaněkPavelŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňEldorádo teamzaplaceno
StaňkováEditaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Malesicezaplaceno
StankováJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Praha 9O D Jirkovzaplaceno
StoulilLudvíkŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 4 - HájeŠneci v běhuzaplaceno
StowasserFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňŠKODA TRANSPORTATIONzaplaceno
StowasserMarekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)SokolovKarolaszaplaceno
StránskáMartinaŠtafeta 2 x 10,5 kmPrahaMixzaplaceno
StrazhnykYevhenŽáci 1 (7-8let) zaplaceno
StrazhnykViktoriiaŽákyně 2 (9-10 let)zaplaceno
StrejcVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)NepomukŠKODA MACHINE TOOLzaplaceno
StrejcováAdélaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňShirokan dojozaplaceno
StrejcováMichalaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Nové Mitrovicezaplaceno
StrnadJaroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmTlučnázaplaceno
StuchlVaclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PřešticeBeer Teamzaplaceno
SuchanováIrenaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
SujaJánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňMagna Seating Pilsenzaplaceno
SulekVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Plzeň-lhotazaplaceno
SvátekLubomírŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Praha 4zaplaceno
Svěchotová Jaroslava Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Bušovice Rozběháme Rokycany zaplaceno
SýkoraŠtěpánRodinný běh - dětizaplaceno
SýkoraŠimonRodinný běh - dětizaplaceno
SýkorováBarboraRodinný běh - dospělýDobřanyzaplaceno
SýkorováAlenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Nýřanyzaplaceno
SzabóDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňDAIKINzaplaceno
ŠantínováMarkétaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňPSC Plzeňzaplaceno
ŠaškováSoňaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Plzeňzaplaceno
ŠebestaDavidŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
ŠebestíkováMarkétaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Heřmanova Huťzaplaceno
ŠebováLucieŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPřešticeŽeny v běhuzaplaceno
ŠedováJitkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeň 2-SlovanyRozběháme Plzeň zaplaceno
ŠenkJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŠestákováBarboraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Přešticezaplaceno
ševčíksvatoborŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŠilingrZdeněkŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňTvojebábamámalejpeniszaplaceno
ŠillarováMichaela Štafeta 2 x 10,5 kmKlatovyzaplaceno
ŠillerováMiroslavaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Králův Dvůr - Levínzaplaceno
ŠimiceRadekŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
ŠindelářováBlankaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)BloviceRebel team Blovicezaplaceno
ŠindlerOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Vejprnicezaplaceno
ŠístekVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŠkrlantMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Žebrákzaplaceno
ŠlechtaPetrŠtafeta 2 x 10,5 kmLosináAVARUNzaplaceno
ŠlehůbrIvetaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňŠneci v běhuzaplaceno
ŠloufMartinRodinný běh - dětiKlatovyRozběháme Klatovyzaplaceno
ŠloufJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňRozběháme Klatovyzaplaceno
ŠloufováPavlínaRodinný běh - dospělýKlatovyRozběháme Klatovyzaplaceno
ŠmákalováPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)ZbůchSokol SG Plzeň Petřínzaplaceno
Šmejc ml.Jan Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Žateczaplaceno
ŠmejkalMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Hostomice pod Brdyzaplaceno
ŠmídJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Kladnozaplaceno
ŠnebergerováMichaelaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ŠnircJosefŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Kolovečzaplaceno
ŠourekJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)ŠtěnoviceVlaKuzaplaceno
ŠoustarOndřej Michal Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
ŠpetováPatricieŽákyně 2 (9-10 let)TřemošnáAK ŠKODA Plzeňzaplaceno
ŠpetováViktorieŽákyně 2 (9-10 let)Česká BřízaAK ŠKODA Plzeňzaplaceno
ŠpirochJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Prahazaplaceno
ŠpottDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Struhařovzaplaceno
ŠrajerMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Mladá Boleslavzaplaceno
ŠrédlPavelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)StříbroStříbrozaplaceno
ŠtědronskýJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PlzeňŠneci v běhuzaplaceno
Šteiner Jiří Škoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňSofa predatorszaplaceno
ŠtěpánJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)PlzeňMagna Seating Pilsenzaplaceno
Štrbová GabrielaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Sokolov Rozběhnito.cz Chebzaplaceno
ŠtruncováAdélaDěti do 6 let včetně děvčataPlzeňzaplaceno
ŠtruncováKristýnaŽákyně 2 (9-10 let)Plzeňzaplaceno
Štýs Jan Škoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)KolovečSDH Zíchovzaplaceno
ŠvantnerVáclavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
ŠvantnerováVáclavaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňzaplaceno
ŠvarcPřemyslŠtafeta 2 x 10,5 kmŽilovTTK Slavia VŠ PLzeňzaplaceno
ŠvarcováKateřinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)ŽilovAtom Gymzaplaceno
TabačarTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Dolní Bělázaplaceno
TáborRadimŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Kolínzaplaceno
TauerJaroslavRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
TauerováMichaelaRodinný běh - dospělýPlzeňzaplaceno
TeplanTomᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Praha 5 Zličínzaplaceno
TichýMiroslavŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňMagna Seating Pilsenzaplaceno
TIMOFIJOVÁŠÁRKAŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňAvaloncoffeezaplaceno
TimurováPavlínaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)DomažliceDomažlická nemocnice zaplaceno
TobrmanJanŽáci 2 (9-10let) zaplaceno
TobrmanováBarbora Mladší Žákyně (11-12 let) AE klub LADY Plzeňzaplaceno
TomaZdenekŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Dobřívzaplaceno
TomanRobertŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Bohumilice zaplaceno
TomaskovaNikolaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
TomášekJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Tlučnázaplaceno
TomášekJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
TomáškováMartinaŠtafeta 2 x 10,5 kmRokycanyzaplaceno
TopinkaKarelŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
TršoDavidŠtafeta 2 x 10,5 kmTrhové Dušníkyzaplaceno
TučekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Praha 8zaplaceno
TurčJakubŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňAC Nýřanyzaplaceno
TvrzickáPetraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
TydorováSoňaŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPraha 5 - JInoniceLečino TEAMzaplaceno
TymlOndřejŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňzaplaceno
UhlováBarboraŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
Ulčová Gabriela Štafeta 2 x 10,5 kmPlzeň Mattoni freerun zaplaceno
UlmováVeronikaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeňzaplaceno
UrbanPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ChudeniceJSDH Chudenicezaplaceno
VacekJaroslavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Klatovyzaplaceno
VáclavováMagdalenaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ValachovičZdeněkRodinný běh - dětiValašizaplaceno
ValachovičováMiroslavaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)HolýšovBKV Holýšovzaplaceno
ValachovičováAnnaRodinný běh - dětiValašizaplaceno
ValášekOndřejŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPrahazaplaceno
ValiguraBedřichŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Rokycanyzaplaceno
ValínováDagmarŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Mělníkzaplaceno
VárošDavidŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)ŠumperkŠumperkzaplaceno
VašíčekPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)TáborVašonizaplaceno
VašíčkováNela Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)TáborVašonizaplaceno
VávraMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
VávrováJanaŠtafeta 2 x 10,5 kmPraha 4zaplaceno
VeberKamil Škoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeň zaplaceno
VejmělekŠimonŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
VeselovskýJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)BloviceSokol Blovicezaplaceno
VítekVojtěchŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Benátky nad Jizerouzaplaceno
VíznerováZuzanaMladší Žákyně (11-12 let) zaplaceno
VlčkováVlastaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Štěnovický BorekVlaKuzaplaceno
VohradskýLukᚊkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)PlzeňTempomakerszaplaceno
VojtekEliseŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Rudnázaplaceno
VolenováVěraRodinný běh - dospělýHolýšovzaplaceno
VondrákMartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Horní BřízaHorní Břízazaplaceno
VoráčováMarcelaŠtafeta 2 x 10,5 kmKlatovyVory teamzaplaceno
VošvrdaSebastianŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Mladá Boleslavzaplaceno
VotípkaRadekŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPlzeňDivoká Otavazaplaceno
VotrubaFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 8zaplaceno
VrabecJiříŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 60 let a více)Plzeňzaplaceno
VrbaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Praha 3zaplaceno
VynšováMonika Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)Benešov u Prahyzaplaceno
VyskočilováMiroslava Škoda FIT půlmaraton - (Ženy 50-59 let)Starý PlzenecSpartak Sedleczaplaceno
WeinerŠtěpánŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)PříbramŠneci v běhuzaplaceno
WeishauplovaAnnaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)RokycanyRozběháme Rokycanyzaplaceno
WenigJanŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPPrahaReckitt 4 mixzaplaceno
WojasováNicoleŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Prahazaplaceno
ZahálkaMichalŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Plzeňzaplaceno
ZahorovaViktorieŽákyně 1 (7-8 let)knedloveprozelozaplaceno
ZahorovaPetraRodinný běh - dospělýstreliceknedloveprozelozaplaceno
ZáhorováViktorie Rodinný běh - dětizaplaceno
ZajícOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 50-59 let)Praha 4zaplaceno
ZatloukalJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Stary Plzeneczaplaceno
ZdrubeckáJanaMladší Žákyně (11-12 let) Night Run Teamzaplaceno
ZdrubeckýVratislavŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Rájec -JestřebíNight Run Teamzaplaceno
ZelenkaOndřejŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)PlzeňKlokanizaplaceno
ZemanováZdeňkaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 30-39 let)PlzeňRozběháme Plzeňzaplaceno
ZikmundováPavlaŠtafeta 2 x 10,5 kmPlzeňŠTAFETA 4x5km, ČSOBzaplaceno
ZimolovaAnetkaDěti do 6 let včetně děvčataHolysovzaplaceno
ZítkaPetrŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Plzeňzaplaceno
ZoulováStanislavaRodinný běh - dospělýPrahazaplaceno
Zukal MartinŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 30-39 let)Trnovázaplaceno
ZuzákováPetraŠtafeta 4 x 5,25 km PVZPMěsto Touškov Touškovské matky v běhuzaplaceno
ZvonařFilipŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 15-29 let)Plzeňzaplaceno
ŽáčkováJanaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 40-49 let)PlzeňMakabi KVzaplaceno
ŽigováSabinaŠkoda FIT půlmaraton - (Ženy 15-29 let)Plzeň 3Rozběháme Českozaplaceno
ŽižkaJanŠkoda FIT půlmaraton - (Muži 40-49 let)Krásná hora nad VltavouTJ Mišovicezaplaceno